НОВИНИ

• 24/10/2012 - ДА ПОДКРЕПИМ 'ЖЕЛЕЗНИТЕ' ВЪВ ВАРНА!!!

Организираме трип до Варна за мача с Черно море. Пътуването ще е с автобус, от ст. "Локомотив" тази събота (27.10.2012 г.) в 07:00 ч. Цена 15 лв. отиване и връщане.
    Телефони за информация и записване
    0884 241 988 и 0897 824 055. Нека се вдигнем и подкрепим момчетата да покажем защо не ходим по чужди стадиони да домакинстваме, но пък сме с тях на гостуванията!

• 02/10/2012 - ЗА ЧЕСТТА НА СОФИЯ,ЗА СЛАВАТА НА ЛОКО!

Мачa с Ботев ще се играе на 06.10.2012 / събота / oт 16:00ч.. Цена 10 лв. при пълен рейс,обемът на рейса 48 места.Сборен пункт стадион Локомотив,кафето на Бойко в 12ч.,тръгване 13ч. IBUU aпелира до четвъртък желаещите да са се записали,ако има повече хора да стиковаме друг транспорт.Телефон за контакти 0897824055,крайна дата за записване четвъртък 4.10.2012 г.

САМО НИЕ! САМО ЛОКО!

• 19/09/2012 - ИСКАМЕ ТЕ НА ДЕРБИТО! ВСИЧКИ НА СТАДИОНА!!!

В неделя нашия любим отбор гостува на Славия, нека да се мобилизираме на 100 % и да им покажем кои сме ние, а ние сме ЛОКОМОТИВ СОФИЯ! Ела и подкрепи истинския отбор на София, футболистите заслужават подкрепа от първата до последната минута. Футболната общественост в България знае че бойкотираме "домакинствата" , но този път сме гости на един от наи-омразните ни отбори и оправдания няма. Нека да направим шоу по трибуните което отдавна не сме правили. САМО ЛОКО! САМО НИЕ!

• 08/08/2012 - ДА КАЖЕМ "НЕ!' НА ГАВРАТА! БОЙКОТ НА 'ДОМАКИНСТВАТА'!!!

След като за пореден път ставаме свидетели на грозни финансови игри около спортен комплекс Локомотив и след решението на "ръководството" на ПФК Локомотив, да започнем сезона с домакинство на стадион "Славия", ние организираните привърженици на Локомотив бихме искали да заявим следното:

Няма да стъпим на "домакинство" на стадион, различен от родният Локомотив! Поредният сезон с "домакински" мачове на чужди стадиони само петни името на славният ни клуб. За нас, безхаберието по отношение на стадион Локомотив, е демонстрация на неуважение и незачитане на железничарските традиции и гавра с локомотивците защитаващи червено-черните цветове!

Изразяваме нашата подкрепа към треньора и футболистите на Локомотив, но ще присъстваме само на гостувания!

УО "ЖЕЛЕЗНИ БРИГАДИ"

R.B.P.

D.B.H.

D.H.V.

• 02/08/2012 - ПРЕДСТАВЯНЕ НА ОТБОРА ЗА СЕЗОН 2012/2013

На 04.09.2012 г. (събота) от 18:00 ч. ще бъде представянето на Локомотив София за новия сезон! Събитието ще се проведе на ст. "Локомотив" и ще се играе контрола срещу Раковски.Ела да поздравим момчетата и да оплюем за пореден път безхаберниците довели любимият ни клуб до трагична бездомност и престъпна безхаберност! САМО НИЕ! САМО ЛОКО!